چگونه فالور فعال و واقعی  جذب کنیم ؟

چگونه فالور فعال و واقعی جذب کنیم ؟

هر کسب و کاری  برای موفقیت و رسیدن به نتیجه دلخواه نیاز به تبلیغات و دیده شدن دارد.این مقاله رو  برای کسانی نوشتم که دنبال جذب فالور فعال و واقعی هستند و نمی دانند چطور این کار را انجام بدهند .

 تبلیغات در اینستاگرام 

مشتریان شما در اینستاگرام حضور دارند اما نمی دانند شما که هستید! 

بهترین روش تبلیغات اینستاگرام پاپ اپ است .پاپ تبلیغاتی است که در نرم افزار   طی 3 ساعت  به 300 هزار نفر نمایش داده می شود و جذب طبیعی دارد  یعنی  افراد با میل و علاقه  خود پیج شما  را دنبال می کنند  در نتیجه برای هر پیجی جذب متفاوتی خواهد داشت در پاپ  علاوه بر افزایش فالور، لایک ، بازدید پروفایل ، ویو  و... شما بالا می رود .این روش بسیار مناسب کسانی است که پیج فروشگاهی دارند و محصولی برای فروش دارند .

تبلیغات اسپانسری 

 دومین روش جذب فالور و تبلیغات موثر  تبلیغات اسپانسری پست و ارسال  ان به اکسپلور و افزایش انگیجمنت است 

در این روش پست شما به هزاران نفر نمایش داده می شود و  ویو  پست شما 6 الی 24 کا بالا می رود  و حتی ممکن است تا 40 کا هم ویو بخورد اما این  امار کاملا وابسته به جذابیت پست شما دارد . افراد از این طریق می توانند پیج شمارا  دنبال کنند .

 دایرکت انبوه

 سومین روش  جذب فالور دایرکت انبوه  می باشد.

 در این روش شما یک پیج هدف انتخاب می کنید و 50 هزار نفر از فالور های پیج هدف شما در گروه هایی که ما می سازیم عضو می شوند و پست مد نظر شما به انها نمایش داده می شود 

پیام رسان هایی مثل سروش بله ایتا و....

پاپ اپ ،پیام رسان ها  به این شکل است که چنل شما در نرم افزار به 150 هزار نفر نمایش داده می شود بسته به جذابیت  چنل، ویو بالایی خواهید داشت و امار کانالتون بالا می رود . علاوه بر اینها  جذب ممبر  واقعی و فعال  خواهید داشت.   این سرویس برای کانال های فروشگاهی به شدت توصیه می شود .