سی پی کالاف دیوتی

سی پی کالاف دیوتی

کال آف دیوتی

بازی اکشن و تیراندازی که قطعا افراد زیادی با آن خاطرات دارند و آن حرکات آهسته گلوله و طراحی گرافیکی بالای این بازی کامپیوتری را فراموش نمی‎کنند.

در این بازی با ورود به عرصه نبرد باید همگام با سایر سربازها بدون وقفه مبارزه کنید. می‎توانید از بین شخصیت‎های گوناگون با ظاهر متنوع یکی را انتخاب کنید. تنوع اسلحه‎های بازی بالا است و می‎توانید آن‎ها را ارتقا دهید یا حتی قطعاتشان را سفارشی کنید.

طراحان بازی برای مبارزه‎های درون زمین حالات مختلفی را در نظر گرفتند و باید چالش‎های جذاب هر حالت را به پایان برسانید. شیوه نمایش بازی به صورت اول شخص است و گیم‎پلی حرفه‎ای بازی به شما اجازه می‎دهد به سادگی جابه‎جا شوید و هدف‎گیری کنید.

سی پی کال آف دیوتی  چیست؟

سی پی به‌عنوان یک ارز دیجیتال اختیاری در بازی Call Of Duty نسخه موبایل است که شما با آن برخی از آیتم هایی که در بازی کال آف دیوتی است را می توانید خریداری کنید و با امکانات و ابزار و تجهیزات زیاد تری بازی خودتان را انجام دهید.

کاربرد سی پی در بازی Call Of Duty

یکی از مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که سی پی هایی که به دست آورده اید برای کارهای بیخودی و بیهوده مصرف یا خرج نکنید شما می توانید از آن‌ها برای شرکت در تورنمنت ها و رقبایت های بسیار مهم استفاده کنید همچنین شما با استفاده از این سی پی ها می توانید آیتم های زیادی برای کاراکتر  مورد نظر خودتان و همچنین اسکین های زیادی را برای اسلحه های در بازی کال آف دیوتی خریداری کنید تا با قدرت در آن فعالیت کنید از خرید ابزار و تجهیزات غیر ضروری برای خودتان در بازی خود داری کنید.

برای خرید سی پی کال آف دیوتی اینجا کلیک کنید !