راه هایی برای ارسال پست به اکسپلور

راه هایی برای ارسال پست به اکسپلور

راه هایی برای ارسال پست به اکسپلور !

همونطور که میدونید اینستاگرام الگوریتمی داره که اگه شما با اون پیش برید توسط خود اینستاگرام پیجتون بیشتر دیده میشه 

همین ارسال پست به اکسپلور خودش راه هایی داره که اگه شما این کارهارو انجام بدید پستتون به اکسپلور میره و به مخاطبان هدف نمایش داده میشه 

اینکه میگم مخاطبان هدف، برای اینکه هر شخصی وقتی به اکسپلور اینستاگرام بره مطالب مختلفی براش میاد این مطالب با توجه به جست و جو شخص و یا فالوورهای شخص برای طرف نمایش داده میشه .

وقتی شما پستتون مثلا کلیپ طنز باشه و کارهای لازمه رو انجام بدید و به اکسپلور فرستاده بشه برای اون دسته از افرادی که جست و جوی اون ها راجب طنز هست نمایش داده میشه و بازخورد خوبی میگیره .

راه هایی مثل : افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش ایمپرشن و ریچ و یا به طور کلی افزایش تعامل روی پستتون باعث رفتن پست شما به اکسپلور میشه .

اصلی ترین معیارهایی که برای اینستاگرام مهم هستش اینه که مطلبی که شما پست میکنید کپی نباشه و همینطور جدید و به روز باشه 

اینکه مطلب شما جدید باشه و خودتون خلقش کرده باشید باعث میشه حتی مخاطب شما پست شمارو به افراد مختلف هم بفرسته و یا حتی سیو کنه 

فرستادن پست به دیگران و سیو و ذخیره پست مهمترین چیزیه که باعث میشه پست شما توسط خود اینستاگرام مورد تایید قرار بگیره و بیشتر نمایش داده بشه و به اکسپلور بره .

سرویس هایی مثل لایک ، کامنت ، ایمپرشن و ریچ وجود داره که میتونید خریداری کنید ولی ممکنه اینستاگرام اینو تشخیص بده و پستتون به اکسپلور نره .

سرویس ارسال پست به اکسپلور هم هست که اگه خریداری کنید پستتون تا چند ساعت به اکسپلور میره و توی اون چند ساعت بازخورد ، ویو و لایک شما همچنین بازدید پروفایل پیج شما افزایش پیدا میکنه .

در نتیجه شما باید خالق پست خودتون باشید و سعی کنید که از اتفاقات و اخبار روز استفاده کنید تا پست شما با دست رنج خودتون به اکسپلور بره و یا اینکه سرویس اماده بخرید و بدون زحمت پستتون به اکسپلور بره .