تبلیغات  اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام

راه کارهای تبلیغات در اینستاگرام!

امروزه برای تبلیغ پیج در اینستاگرام راه کارهای خیلی زیادی هست که لازمه هزینه های خیلی زیادی بکنید تا به نتیجه برسید اما راه کارهای خوب و ارزون یا حتی رایگان هم هست که شمارو به نتیجه برسونه.

هدف من از نوشتن مقاله ها این هستش که شمارو راهنمایی کنم و از تجربیات خودم بگم که براتون کاربردی باشه و از روش هایی که معرفی میکنم بیشترین بهره رو ببرید و نتیجه بگیرید .

هر فردی که توی اینستاگرام فعالیت داره صددرصد هدف داره !

یه شخصی کسب و کارش اینستاگرامه ، شخص دیگه برای پرکردن اوقات فراغتش میاد ، شخص های دیگه برای پیدا کردن محصول مورد نظرشون و...

تبلیغات اینستاگرام به درد اون افرادی میخوره که کسب و کارشون اینستاگرامه و میخوان بازخورد بیشتری داشته باشن ، این افراد اگه یکبار هم هزینه سنگین بکنن و تبلیغات انجام بدن مطمئنا تا همیشه جوابگو نیست .

شاید یکبار خوب باشه ولی اگه فقط هزینه کنید و خودتون فعالیت نکنید و تبلیغات کوچیک انجام ندید به نتیجه دلخواه نمیرسید .

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام !

میخوام پاپ آپ رو بهتون معرفی کنم که چه نوع تبلیغیه و چیکار میکنه ؟

مطمئنا برای خودتون یا اطرافیانتون پیش اومده که حین انجام کار با گوشی یک صفحه اینستاگرام براتون باز میشه و یک پیجی به نمایش گذاشته شده و اگه جالب باشه شما اونو فالو میکنید ، به این تبلیغ پاپ آپ گفته میشه که شما میتونید از سایت ما هم این تبلیغو سفارش بدید و با قیمت خیلی مناسب فالوور واقعی با این روش جذب کنید .

منشن و دایرکت انبوه!

روش دیگه ای که میتونید تو سایت ما اونو سفارش بدید منشن و دایرکت انبوهه که از این طریق میتونید مخاطبان هدفتونو دعوت کنید و یا صدا کنید که پیج شما رو ببینن و از این طریق هم پیجتون بازخورد داشته باشه .

راه های تبلیغات دیگه که میخوام بهتون بگم ، روش های رایگانه که بهتون کمک میکنه پیجتون بازخورد داشته باشه ، البته مقداری زمان میبره ولی ارزش داره و اگه اینکارو نکنید هزینه های زیادی هم بکنید برای تبلیغ ، دائمی نخواهد بود .پس در هر صورت شما باید اینکارو بکنید .

1.زیر پست هایی که بیشتر مربوطه به کسب و کار خودتون کامنت مناسب با همون پستو بذارید .

2.افرادی که زیر این پست ها کامنت گذاشتنو فالو کنید .

3.پست های مختلفو لایک کنید .

4.درمسابقه ها شرکت کنید .

5.دایرکت بدید به کسانی که فکر میکنید مخاطبان هدف شما هستن .

این کارهای کوچیکو روزانه تعداد محدود انجام بدید یعنی هر یک ساعت دوتا دونه کامنت بذارید چون اگه پشت هم انجام بدید ممکنه ریپورت بشید یا حسابتون مسدود بشه .

اگه شما همه راه های تبلیغاتیو که توی مقاله نوشتم انجام بدید صددرصد بعد از یک مدت پیجتون خیلی بازخوردش بالا میره 

اگه پیج فروش محصول باشه ، فروشتون بیشتر میشه .

خلاصه اگه شما مقاله های منو بخونید و به صحبت ها و روش هایی که میگم توجه کنید و انجام بدید ، بی شک به نتیجه دلخواهتون میرسید .