تعامل در اینستاگرام

تعامل در اینستاگرام

راه ها و تاثیر تعامل در اینستاگرام!

همه ماها به یک روشی در حال تعامل با اطرافیانمون هستیم. قبل از اینکه صفحات مجازی هم وارد دنیای واقعی بشن ، تعامل وجود داشته ! ولی بعد از وارد شدن شبکه های مجازی به دنیای واقعی ، تعامل در آنها شکل گرفت و اهمیت بیشتری پیدا کرد.

اول میخوام راه های تعامل در اینستاگرام رو بهتون بگم و بعد تاثیر تعامل بر روی پیج !

   1.سوال پرسیدن در کپشن پست!

وقتی شما توی کپشن پستتون، نظر فالوورهاتونو بپرسید و یا سوالی که راجب پستتون باشه،ارتباط برقرار کنید،  یعنی دارید با مخاطبانتون تعامل انجام میدید.

   2.مسابقه گذاشتن!

شما وقتی یک مسابقه ایجاد کنید یعنی از مخاطبان خود میخواهید که با شما تعامل داشته باشن .

   3.نظرسنجی در استوری!

مثلا برای این راه شما میتونید از فالوورهاتون نظر بگیرید تا بتونید بیشتر با سلایقشون آشنا بشید و پست هایی بذارید که برای بیشتر فالوورهاتون جذاب هست.

  4.چالش برگذار کنید! 

چالش های مختلفی که توی ذهنتون هست رو هم میتونید استوری کنید و هم پست بگذارید ،تا با مخاطبانتون تعامل داشته باشید .

تاثیر تعامل بر روی پیج!

همه روش هایی که بالا گفتم برای تعامل در اینستاگرام بر پیج شما موثره !

-شما وقتی توی کپشن پستتون از مخاطبان سوال بپرسید شاید براشون جذاب باشه و اگه جواب سوالتونو ندونن پستتون رو برای کسی بفرستن تا از اون بپرسن جواب چی میشه و اینطوری بازدید پست شما بیشتر میشه .

-مسابقه ایجاد کردن ، منظور مسابقات کوچیک مثل مسابقه عکس که خیلی ها شرکت کردن . این مسابقه باعث میشه افرادی که در مسابقه شرکت کردند استوری شما رو به همه ارسال کنند ، تا در مسابقه برنده بشن . این ارسال ها باعث میشه بازدید استوری شما بالا بره و حتی خیلی ها شمارو فالو کنن .

-نظرسنجی در استوری هم برای شما خیلی مفیده تا بدونید مخاطبان شما چه سلیقه ای دارن ، تا بیشتر با سلایق آنها پیجتون رو مدیریت کنید و بازخورد بیشتری داشته باشید .

-دقت کردید چالشی ایجاد میشه چقد ادامه دار میشه ؟ وقتی شما خالق یک چالش باشید و برای مخاطبان جذاب باشه اون چالش ادامه پیدا میکنه و این هم برای بالا بردن پیج شما موثر هست .

همه این توضیحاتو دادم تا بدونید توی اینستاگرام تعامل خیلی مهمه ، برای جذب فالوور ،لایک ،بازدید و...

اگه شما بلد باشید که چطوری تعامل خوب و به موقع داشته باشید ، مطمئنا پیج موفقی خواهید داشت.