یوسی پابجی موبایل

یوسی پابجی موبایل

معرفی بازی پابجی موبایل

بازی PUBG Mobile اگرچه یک بازی جدید و کم سابقه در دنیای گیمینگ است اما به سرعت به شهرت و محبوبیت بالایی رسیده است و امروزه صدها میلیون بازیکن آن را انجام می دهند. پابجی موبایل در سبک و ژانر اکشن و بتل رویال ساخته شده است. سازنده بازی پابجی موبایل استودیوی بازی سازی بلوهول می باشد ولی بازی به وسیله کمپانی معروف تنست گیمز منتشر شده است. PUBG اولین بار در سال 2017 برای پلتفرم های مختلفی مانند پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی ساخته و عرضه شد و استقبال بی نظیر بازیکنان از آن سبب شد که نسخه موبایلی بازی نیز در سال 2018 برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس منتشر شود. در بازی پابجی موبایل بازیکنان به همراه 99 نفر دیگر در یک جزیره قرار دارند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند که زنده بمانند. بازیکنی که در نهایت توانسته باشد زنده بماند برنده بازی خواهد بود. از مهم ترین ویژگی های این بازی می توان موارد زیر را عنوان کرد:

  • بازی دارای یک گیم پلی بسیار جذاب و اعتیادآور است و می تواند هر بازیکنی را به وجد بیاورد.
  • موسیقی های متن و صداگذاری های بازی از بهترین کیفیت ممکن برخوردار هستند و می توانند حس و هیجان بازی را به راحتی به بازیکنان منتقل کنند.
  • بازی به دلیل داشتن موتور گرافیکی آنریل انجین 4 از گرافیکی بسیار حرفه ای برخوردار است و می تواند تمام بخش ها را با جزئیات به نمایش بگذارد.
  • ماموریت ها و مراحل بازی از جذابیت های بالایی برخوردارند و بازیکنان می توانند چالش های مختلفی را تجربه کنند.

چرا خرید یوسی لازم است؟

بازی پابجی با گرافیکی بالا و صحنه طبیعی و بسیار عالی که محبوبیتی خاص در دنیا یافته است. در این بازی گیمرها برای توسعه، رشد و پیشرفت ابزارها، اسلحه‌ها، لباس‌های جدید، جسچرها، فصل‌های رقابتی و دیگر امکانات به خرید یوسی نیاز دارند تا هر لحظه از بازیی که دارند لذت ببرند و با هیجانی بی‌شمار قدرت بیشتری به دست بیاورند و بتوانند با سرعت و قدرت بسیار، بازی اکشن خود را به پیش ببرند و پیروز نهایی بازی باشند. به دست آوردن این قدرت نیازمند پرداخت هزینه آن‌ها با نام خریدUC  است. در واقع شما با خرید یوسی پابجی موبایل لحظات پر از هیجان را برای خود رقم می‌زنید.

بارها پیش آمده که در بازی، انجام برخی حرکات و گرفتن بعضی تصمیمات سبب می‌شود که در بازی کشته شوید و بعدها افسوس آن را بخورید. 

فراموش کردن چک کردن حالت تیراندازی


در حال حاضر در بازی PUBG Mobile سه حالت تیراندازی موجود است. اتوماتیک، تک تیر و چندتایی. برخی از بازیکنان در هنگام حمله به بازیکنان اغلب فراموش می‌کنند تا این حالت را چک کنند. بنابراین، فراموش نکنید که حتما پیش از حمله به یک دشمن این حالت را بررسی کنید.

داشتن سلاح یکسان

بازی PUBG Mobile به بازیکان این امکان را تا دو تفنگ و یک اسلحه کمری حمل کنند. بسیاری از بازیکنان در بازی پابجی ترجیح می‌دهند که از دو اسلحه یکسان استفاده کنند. اما باید گفت که اسلحه‌های یکسان به یک اندازه لگد، زمان پر کردن و میزان خشاب دارند. بنابراین بهتر است که از دو اسلحه غیریکسان استفاده کنید.

اکثر اوقات اعتماد به نفس بیش از حد سبب کشته شدن می‌شود. کارهایی نظیر راش کردن‌های ناخواسته، برنداشتن سلاح متنوع و تلاش برای فرود بر روی مناطقی نظیر Pochinki، School، Georgopol و غیره نشانه‌هایی از اعتماد به نفس بیش از حد است. بنابراین در PUBG Mobile توجه داشته باشید که حریفتان را دست کم نگیرید.

برای خرید یوسی پابجی موبایل اینجا کلیک کنید !